تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

رنگ پلاستیک یک رنگ امولسیونی تزئینی ممتاز بر پایه رزین پلی وینیل استات برای رنگ آمیزی سطوح داخلی ساختمان ها میباشد . رنگ پلاستیک از مزایای پوشش و سفیدی بسیار خوب همراه با دوام مناسب برخوردار است.

این رنگ براحتی بر روی دیوار ها و سقف ها اعمال شده و فیلمی یکنواخت و یکدست تشکیل می دهد . بواسطه براقیت مناسب خود نقائص سطح را به حداقل رسانده و ظاهری صاف و یکنواخت ایجاد می کند.

خواص رنگ پلاستیک

محلول در آب – بدون بو و سازگار با محیط زیست – ایجاد سطح غیر درخشنده و مات – قلم خوری و همترازی مناسب – خشک شدن سریع – حفظ رنگ خوب – قدرت پوشش بالا – مقاومت شستشویی بسیار خوب

رنگ پلاستیک

موارد کاربرد رنگ پلاستیک

یک پوشش مات ایده آل برای مصرف داخلی در دیوار ها، سقف ها، سطوح تزئینی و درب و پنجره در آپارتمان ها، ساختمان های تجاری – اداری و ساختمان های مسکونی می باشد . برای فضاهایی که شستشوی متناوب نیاز دارند و نیز مکان های بیرونی توصیه نمی شود.

آماده سازی سطوح و سیستم پوششی

کلیه سطوح رنگ آمیزی باید سخت و سفت، تمیز، خشک و عاری از هرگونه کثیفی، گردوخاک، روغن، واکس، گریس، کپک، شوره زدگی، رنگ و مواد غیر پیوندی و هر گونه آلودگی باشد . توسط روشهای مناسب و مرتبط آلودگی ها باید قبل از رنگ امیزی زودوده شود .

این عوامل اثرگذار بر چسبندگی و کارایی پوشش خواهد بود . سطوح زبر، خشن و برجسته را بوسیله سنباده مناسب به سطحی صاف و یکنواخت تبدیل نمائید . کلیه ترک ها، درزها، شکاف ها و دیگر نقاط باز که منجر به خرابی کار میشود را با یک فیلر مناسب پر نمایید . ناهمواری های سطح را برای رسیدن به یک پروفیل سطحی یکسان بتونه و سنباده نمایید .

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش رنگ های پلاستیک با شرکت رانا کیمیا فام از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشند.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.