تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

رویه محافظ – بر پایه پلی یورتان P-80

رویه محافظ – بر پایه پلی یورتان P-80

  |   شیمی ساختمان   |   بدون دیدگاه
رنگ ضد حریق
رنگ ضد حریق

معرفی رویه محافظ – بر پایه پلی یورتان :

رویه محافظ – بر پایه پلی یورتان «P-80» محصولی دو جزئی بر پایه پلی یورتان و بدون حلال است که به عنوان روکش نهایی ( رویه ) و محافظت از سطوح کف، دیوار یا سقف – اعم از سرپوشیده یا فضای باز قابل استفاده است.

این پوشش در برابر آفتاب و اشعه ماورا بنفش مقاوم است. در برابر بسیاری از مواد خورنده شیمیایی نیز مقاومت مطلوب دارد. این محصول از سختی و انسجام بیشتر از دیگر پوششهای کف برخوردار است و به عنوان رویه در پوششهای کف پارکینگها، باراندازها، سالنها و برخی از اماکن ورزشی و تفریحی، و نیز آشیانه هواپیما، یا تعمیرگاه ها و نمایشگاه های خودرو قابل استفاده است و از مقاومتهای مکانیکی مناسب برخوردار میباشد.

با توجه به سختی بیشتر نسبت به سایر سیستمهای رزینی، در برابر خش و سایش مقاومت بالاتری دارد. این روکش امکان رشد باکتری و جلبک و قارچ را فراهم نمیکند. در زمان آتشسوزی به ماده سوختی تبدیل نمیشود ولیکن گازهای سمی آزاد مینماید.

آماده سازی و اجرا :

سطح بستر بایستی صاف و محکم باشد، هیچگونه چربی، روغن، زنگ زدگی یا سایر ناخالصی های ناشی از خوردگی، یا هرگونه آلودگی دیگر وجود نداشته باشد. ( پاکسازی های شیمیایی را میتوان به کمک حلال S85 با سرعت و اطمینان انجام داد) توصیه می شود هرگونه اجرا توسط مجریان متخصص صورت پذیرد و به هنگام اجرا بروی سطوح پیشتر اجرا شده با مصالح شیمیایی متفاوت یا همسان – با مشورت کارشناسان این شرکت از تمهیدات آماده سازی، پرایمر و فعالسازهای مناسب بهره مند شوید.

P80 در بسته های توزین شده دو جزئی شامل رزین پایه ( base ) و سخت کننده ( hardner ) عرضه می شود و میبایست تناسب وزنی بسته بندی در زمان ساخت محصول به دقت رعایت گردد. پس از مخلوط کردن، محصول یکنواخت و فاقد رگه های رنگی حاصل میگردد که با توجه به سیستم کفسازی مورد نظر با ابزار مناسب قابل اجرا میباشد. این محصول قابلیت اجرا بصورت پاششی و غلطکی را دارا میباشد.

میزان مصرف : به منظور ایجاد پوشش بر سطح تخت ایده آل / به ضخامت ۸۰ میکرون برمترمربع : تقریبأ ۰٫۲ کیلوگرم

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.