تلفن تماس : (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

عایق رطوبتی قیری پلیمری W-25

عایق رطوبتی قیری پلیمری W-25

  |   شیمی ساختمان
رنگ ضد حریق
رنگ ضد حریق

EN.TDS

شرح کلی عایق رطوبتی قیری پلیمری :

عایق رطوبتی قیری پلیمری W-25 محصولی تک جزئی بر پایه قیر سبک – اصلاح شده با پلیمر است. این مایع پلاسمایی شکل به عنوان عایق رطوبتی در سرویس های بهداشتی، کف رستوران و سردخانه ها، بام، یا به عنوان پوشش محافظ و ضد رطوبت برای دیوارهای بتنی مدفون و سایر فضاهایی که با مصالح ساختمانی دیگر پوشیده می شوند کاربرد دارد.

می بایست بین دو غشا از این محصول، یک لایه مش کنفی قرار داد تا استحکام آن در برابر ترک های بسترکار بهتر باشد و به افزایش مقاومت های مکانیکی آن کمک کند.

به منظور اجرا در ضخامت های بیش از سه میلیمتر توصیه میشود که از سیلیس درشت بدون خاک استفاده شود. (آسفالت سرد اجرای پلیمری).

به منظور محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش از محافظهای فلزی یا رنگهای ضد یو وی استفاده نمایید. چنانچه این محصول را به نسبت ۱ : ۳ با آب یا حلال مناسب رقیق نمایید به عنوان پرایمر یا پوشش محافظ بتن های مدفون نیز کاربرد مناسب دارد.

روش اجرا عایق رطوبتی قیری پلیمری :

پیش از آغاز کار می بایست سطح را با آب شستشو داد؛ سپس ظرف را بازکرده و کاملأ بهم بزنید، سپس محصول را با توجه به موقعیت و نظر کارشناسان : ۱۰ تا ۴۰% آب رقیق نمایید تا قابلیت اجرا با قلمو یا اسپری را داشته باشد.

این محصول بروی سطوح نیمه مرطوب قابل اجرا است ولی توصیه می شود پیش از اجرا به کمک مصالح زیرسازی سیمانی پلیمری بستر سازی مناسب انجام شود تا علاوه بر کاهش مصرف، مانع جذب رطوبت معکوس از بستر باشد.

این محصول پیش از خشک شدن با آب قابل شستشو است و لیکن پس از خشک شدن فقط با حلال های قوی از بین می رود.

مقدار مصرف عایق رطوبتی قیری پلیمری :

جهت عایق کاری استاندارد : پرایمر + دو لایه که بین آنها مش قرار گرفته باشد : حدود ۲٫۴ کیلوگرم به ازای هر متر مربع از این محصول (W25) مورد نیاز است.

مصرف بر سطح تخت ایده آل : ۱٫۶ کیلوگرم بر متر مربع برای غشا با ضخامت ۱ میلیمتر

مشخصات فنی عایق رطوبتی قیری پلیمری :

  • رنگ: مشکی مات
  • زمان کارآیی :
  • ـ  در ۲۵ درجه ۱۲۰ دقیقه               ـ در ۴۰ درجه ۹۰ دقیقه

– زمان گیرش اولیه : ۷ ساعت                   – زمان گیرش نهایی : سه روز

دمای بهره برداری : از ۳۰ –  تا  ۶۵ + درجه سانتیگراد

ضریب الاستیسیته : حدود ۱۰۰% است که جهت مصالح ساختمانی و اتصالات بین آنها مناسب است.

بسته بندی و انبار داری : این محصول در بسته های ۱۵ کیلوگرمی عرضه می گرد. چنانچه دور از نور مستقیم خورشید، در ظروف اصلی سالم بدون هوازدگی، و دربازه دمایی ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود حداقل یک سال فرصت مصرف خواهد داشت.