تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

گروت پر مقاومت بر پایه سیمان G-52

گروت پر مقاومت بر پایه سیمان G-52

  |   شیمی ساختمان   |   بدون دیدگاه
رنگ ضد حریق
رنگ ضد حریق

معرفی محصول گروت پر مقاوت بر پایه سیمان :

گروت بر پایه سیمان و سیلیس «G-52» اصلاح شده با افزودنی های مناسب، جهت استحکام و تحمل نیروهای فشاری  میباشد. این محصول بصورت پودری عرضه میشود و در محل کار با افزون مقدار آب مندرج به ملاتی روان و بدون انقباض تبدیل میشود.

مقدار انبساط این گروت در بازه کمینه و مجاز میباشد. این گروت از لحاظ دانه بندی برای اجرا در ضخامت یک تا شش سانتیمتر در هر مرحله مناسب است و برای ضخامت های دیگر به تمهیدات کارشناسی نیاز میباشد. درصورت نیاز به تزریق با کارشناس این شرکت مشورت نمایید.

( چنانچه نیاز به مشخصاتی با مقاومت فشاری و الاستیسیته بیشتر دارید میبایست از تیپ های گروت پلیمری ( G-53 ) یا گروت اپوکسی ( G-59 ) استفاده نمایید. ( گروت ها را میتوان با تنظیم مقدار آب اولیه به اشکال فوق روان، روان یا خمیری درآورد و در فضاهای متفاوت با کاربری های خاص (در اتصال با بتن و فلز) استفاده کرد.

گروت ها بدون جمع شدگی هستند و میتوان فضاهای رگلاژ را به کمک آنها پرکرد و از مقاومت کافی در فضاهای محدود، مطمین شد. گروت ها تا بیست و هشت روز به مقاومت نهایی میرسند و رفتارهای مکانیکی قابل پیش بینی و معین دارند.

آماده سازی و اجرا :

سطوحی که در معرض گروت ریزی قرار میگیرند بایستی خراشیده شوند تا سستی های موجود از بین بروند.
توصیه میشود از ابزار سنگین مانند چکش های بادی استفاده نشود.
سطوح بایستی از وجود روغن،گرد وخاك ، رنگ، ماده عمل آوری و دیگر آلودگی ها که باعث کاهش چسبندگی میشوند پاك گردند . سطوح در معرض گروت ریزی را خیس نمایید تا آب ملات را جذب نکند. به گونه ای که سطوح مرطوب باشد ولی آب آزاد وجود نداشته باشد .
صفحه ستون ها وپیچ ها بایستی تمیز و عاری ازچربی، گریس و رنگ باشند. تجهیزات نصب شدنی را تنظیم و ثابت نمایید. اگر لازم است صفحات فاصله گذار برداشته شوند، آنها را چرب نمایید تا برداشتنشان آسان شود .

مطمئن شوید که قالب بندی محکم و آب بند است تا از حرکت و خروج گروت جلوگیری شود . در همزدن ملات و ریختن از همزن با دور پایین بدون تیغه های تیز استفاده نمایید و مناسب است که تحت آفتاب یا دماهای بالاتر از ۴۰ درجه کار نکنید.

در زمان گیرش مفر و منافذی برای تبادل هوا و رطوبت وجود داشته باشد. ملات را بصورت پیوسته داخل موضع بریزید و از ورود هوا، آب یا مواد مجدد و اضافی، جلوگیری نمایید. از آنجاکه گیرش گروت بلافاصله پس از ثابت شدن ملات آغاز میشود ( تا حداکثر سه دقیقه ) توصیه میشود : ملات ریخته شده را تکان ندهید و بعد از مدت کوتاهی ( حدود سه تا پنج ساعت ) با گونی خیس و با آب پاشی آرام و مداوم، عمل آوری را شروع نمایید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.