تلفن تماس : (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

پوشش میانی اپوكسی

پوشش میانی اپوكسی

پوشش میانی اپوكسی

  |   مقالات

پوشش میانی اپوكسی یك پوشش میانی دوجزیی سخت شونده در دمای محیط بر پایه رزین اپوكسی – پلی آمید می باشد.

این رنگ در یك سیستم پوششی برای ایجاد ضخامت و استحكام ساختاری فیلم رنگ استفاده می شود. رنگ میانی اپوكسی یك پوشش مقاوم چند منظوره بوده و با توجه به داشتن سرعت خشك شدن مناسب، اعمال پوشش بعدی بر روی آن را تسهیل می بخشد.

این رنگ دارای مشخصه های دوام و مقاومتی مطلوب و خوبی می باشد . از آن میتوان بعنوان پوشش آستر نیز كاربری نمود .

خواص و جنبه های ویژه پوشش میانی اپوكسی :

چسبندگی بسیار خوب بر روی سطوح آماده سازی شده و اكثر پوششهای قدیمی – سازگار با رنج وسیعی از زیرآیند ها و آماده سازی های سطح – مقاومت آبی خوب – مقاومت های شیمیایی خوب – دوام عالی – سخت بهمراه انعطاف پذیری طولانی مدت – قابل استفاده بعنوان آستر – راحتی كاربرد

پوشش میانی اپوكسیموارد کاربرد پوشش میانی اپوكسی :

از این محصول عمدتآ در رنگ آمیزی سطوح فلزی و غیر فلزی بعنوان رنگ میانی در یك سیستم پوششی كامل استفاده می شود . مصرف گسترده آن در هر دو بخش سازه های جدید و موارد تعمیراتی می باشد.

با توجه به خواص شیمیایی و ساختاری این محصول، از آن در صنایع نفت و گاز، صنایع پتروشیمی و پالایشگاه، كارخانجات شیمیایی، پست های برق، صنایع خمیر و كاغذ، نیروگاه، صنایع غذایی و دارویی، آب و فاضلاب، صنایع دریایی و … استفاده می شود .

محدودیت ها :

بطور عمومی رنگ های اپوكسی و از جمله رنگ میانی اپوكسی در محیط بیرونی گچی شده و یا رنگ پریده میشوند كه این پدیده ها بر روی عملكرد حفاظتی رنگ تاثیر ندارند. این محصول برای غوطه وری پیوسته در آب طراحی نشده است .

 

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش پوشش میانی اپوكسی با شرکت رانا کیمیا فام به شماره تلفن (30 خط) 87700627 – 021 تماس حاصل فرمایید.