تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

آستر آلکیدی سریع خشک

آستر آلکیدی سریع خشک

آستر آلکیدی سریع خشک

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

آستر آلکیدی سریع خشک یک آستر محافظ بر پایه رزین آلکيد متوسط روغن می باشد . آستر آلکیدی سریع خشک برای استفاده در محیط های نیمه صنعتی و ترمال برای حفاظت سطوح فلزی طراحی شده است .

این آستر موقعی که بدرستی اعمال گردد حفاظت از خوردگی مناسب را برای سطوح تدارک می بیند. این آستر سریع خشک دارای چسبندگی بسیار خوب، مقاومت جوی خوب و پایداری و دوام طولانی مدت است .

کاربرد و ویژگی های آستر آلکیدی سریع خشک :

سرعت خشک شدن مناسب – چسبندگی خیلی خوب – خواص مقاومتی خوب تحت شرایط ترمال – امکان جابجایی و حمل و نقل سريع قطعه رنگ شده – عاری از سرب و کرومات

حتما بخوانید...  خرید رنگ ترافیکی زرد؛ قیمت مقرون به صرفه

آستر-آلکیدی-سریع-خشک

کاربرد آستر آلکیدی سریع خشک :

از این آستر برای رنگ آمیزی و حفاظت سازه های فلزی، ماشین آلات صنعتی، ادوات کشاورزی، تاسیسات نیمه صنعتی، اسکلت های فلزی، لوازم و ایزار خانگی، سوله و دیگر سطوحی که نیازمند یک آستر مقاوم و محافظ است، کاریری می شود . این محصول در دو بخش آستر تعمیراتی و آستر سازه های نو مورد استفاده قرار می گیرد.

آماده سازی رنگ آستر آلکیدی سریع خشک :

رنگ مورد مصرف در ظرف واحد تهیه و بسته بندی شده است . ابزار مورد استفاده قبل از کاربرد باید کاملا توسط حلال توصیه شده شستشو و تمیز گردد . برای مصرف ابتدا با یک همزن مناسب و با دور پایین رنگ را همزده و یکنواخت نمائید. از عدم وجود هرگونه رسوب در ته ظرف اطمینان حاصل نمایید .

حتما بخوانید...  عایق رطوبتی کاشی ؛ افزایش طول عمر سطح

در هنگام استفاده از تینر یا رقیق کننده، آنرا به آرامی و همراه با هم زدن به رنگ یکنواخت شده اضافه نمایید تا به ویسکوزیته اعمال رنگ برسد . هرگز رنگ را در درجه حرارت و رطوبت نسبی خارج از استاندارد مشخص شده در برگه فنی بکار نبرید .

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش آستر آلکیدی سریع خشک با شرکت رانا کیمیا فام به شماره تلفن (30 خط) 87700627 – 021 تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.