تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

آستر آلکیدی

آستر آلکیدی زینک فسفات

آستر آلکیدی

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

آستر آلکیدی یک آستر هوا خشک بر پایه رزین آلکيد بلند روغن می باشد . از این پوشش برای مواردی که جنبه های اقتصادی برای یک آستر مد نظر باشد، کاریری می شود .

آستر آلکیدی دارای خواص فیزیکی و مکانیکی خوب بوده و حاوی هیچ گونه رنگدانه مضر مانند ترکیبات سرب، کرومات و … نمی باشد . این محصول سطح زیرین را برای اجرای سیستم پوششی بهینه مهیا می کند .

خواص و ویژگی های آستر آلکیدی :

سرعت خشک شدن خوب – مقاومت جوی مناسب – خواص فیزیکی و مکانیکی خوب – سختی و انعطاف پذیری خوب – راحتی کاربرد – قابلیت استفاده با انواع تجهیزات اعمال رنگ

آستر آلکیدی زینک فسفات

موارد کاربرد آستر آلکیدی : 

این محصول بعنوان آستر در رنگ آمیزی سازه های ساختمانی، ابزار و تجهیزات فلزی قایل کاربرد است . آستر آلکیدی در سازه های تازه ساخت ، آستر کارگاهی، رنگهای تعمیراتی و تاچ آپ بصورت تک لایه و یا در قالب سیستم پوششی . همچنین از این آستر در جائیکه یک پوشش نهایی مات مورد تقاضا باشد می توان استفاده نمود.

برای استفاده در محیط های قلیایی دقت نظر صورت گیرد . امکان چروکیدگی و بلند شدگی آستر موقعیکه رنگ رویه حاوی حلال های قوی باشد وجود دارد .

آماده سازی رنگ آستر آلکیدی :

رنگ مورد مصرف در ظرف واحد تهیه و بسته بندی شده است . ابزار مورد استفاده قبل از کاربرد باید کاملا توسط حلال توصیه شده شستشو و تمیز گردد . برای مصرف ابتدا با یک همزن مناسب و با دور پایین رنگ را همزده و یکنواخت نمائید. از عدم وجود هرگونه رسوب در ته ظرف اطمینان حاصل نمایید .

در هنگام استفاده از تینر یا رقیق کننده، آنرا به آرامی و همراه با هم زدن به رنگ یکنواخت شده اضافه نمایید تا به ویسکوزیته اعمال رنگ برسد . هرگز رنگ را در درجه حرارت و رطوبت نسبی خارج از استاندارد مشخص شده در برگه فنی بکار نبرید .

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش آستر آلکیدی با شرکت رانا کیمیا فام به شماره تلفن (30 خط) 87700627 – 021 تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.