تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

بتونه اپوكسی

بتونه اپوکسی

بتونه اپوكسی

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

بتونه اپوكسی یك بتونه دوجزیی مستحكم بر پایه رزین اپوكسی و سخت كننده پلی آمین می باشد. بتونه اپوكسی دارای جامد بالا بوده و بمنظور ترمیم و پركردن حفرات، درزو شكاف و خرابی های سطحی بكار می رود.

همچنین از آن برای یكنواختی و تسطیح سطوح در فرآیند رنگ آمیزی و یا اجرای روكش استفاده می كنند . این محصول خواص مكانیكی بسیار خوب بهمراه خواص مقاومتی مطلوب داشته و براحتی قابل اعمال و كاربرد است . هنگام استفاده از بتونه می توان توسط پركننده ها و یا افزودنی های رئولوژیكی غلظت و جریان پذیری آنرا كنترل نمود.

خواص و ویژگی های محصول بتونه اپوكسی :

چسبندگی بسیار خوب – پركنندگی عالی – مقاوم به رطوبت – راحتی استفاده و كاربرد – عدم وجود حلال و آلودگی محیط زیست -قابلیت استفاده در سطوح افقی و عمودی – سرعت خشك شدن مناسب

کاربرد بتونه اپوكسی :

این محصول بعنوان بخشی از یك سیستم پوششی برای ایجاد روكش در كف ساختمان های مسكونی، تجاری، اداری، پاركینگ ها، واحد های صنعتی و یا عملیات تسطیح سطوح در صنایع مختلف بكار می رود.
در بخش بتن یا موارد ساختمانی، برای پركردن و تسطیح ترك های مویی، درز و شكاف، حفره های مشكل دار و سوراخ ها میتواند استفاده شود و در بخش سطوح فلزی و یا فولادی، برای تسطیح نواحی جوشكاری، چاله ها، سطوح زبر، سطوح نایكنواخت و درزو شكافها از آن كاربری می شود.

 

بتونه اپوکسی

محدودیت ها :

سطح زیركار باید بطور ساختاری سالم، خشك و عاری از آلودگی های پیوندی باشد.

روش آماده سازی و تمیزكاری سطح :

سطح باید تمیز، خشك، سالم و شرایط لازم در رسیدن به چسبندگی كافی را داشته باشد . كلیه آلودگی ها از قبیل روغن، گردوخاك، گریس، زنگ های سست در سطوح فلزی، عامل های جداكننده سطح، تركیبات سخت كننده بتن، نمكها، شوره زدگی ها و دیگر مواد خارجی بمنظور اطمینان از چسبندگی باید برداشته شود.

ذرات سست، مواد زائد و گرد وخاك قبل از اعمال بتونه باید توسط باد گیری و یا وكیوم برداشته شود.

 

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش بتونه اپوكسی با شرکت رانا کیمیا فام به شماره تلفن (30 خط) 87700627 – 021 تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.