تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

بتونه پرداخت

بتونه پرداخت

بتونه پرداخت

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

بتونه پرداخت یک بتونه تسطیح کننده پایه آب بر اساس رزین اکریلیک میباشد . بتونه پرداخت یک محصول چند منظوره بوده و برای رنج وسیعی از کاربردهای داخلی و خارجی قابل استفاده می باشد . از این محصول برای ایجاد صافی و یکنواختی در سطوح متخلخل، ناهموار و نایکنواخت استفاده می شود.

اجرای این بتونه، سطح را پرداخت کرده و باعث ارتقاء کیفی سیستم پوششی میگردد . با توجه به سرعت خشک شدن مناسب بتونه، انجام عملیات بعدی مانند سنباده زنی و رنگ آمیزی با مشکل مواجه نمی گردد . این محصول سازگاری و چسبندگی عالی با رنج وسیعی از محصولات دارد.

خواص بتونه پرداخت :

محلول در آب – بدون بو و سازگار با محیط زیست – خواص نفوذ و پخش شدگی بسیار خوب – چسبندگی و استحکام چسبندگی خوب – خشک شدن سریع – راحتی کاربرد – پر جامد – سنباده خوری عالی

بتونه اپوکسی

موارد کاربرد بتونه پرداخت :

این محصول بعنوان عامل آماده سازی و زیرسازی سطحی استفاده می شود . از آن در پرداخت و مهیا نمودن سطوح گچی، سطوح سیمانی، سطوح آجری، سطوح گچ و سیمانی، سطوح چوبی، سطوح آزبستی برای دیوارها و سقف های ساختمان های مسکونی، آپارتمان ها، مجتمع های تجاری، دفاتر اداری و … استفاده می کنند .

آماده سازی سطوح و سیستم پوششی بتونه پرداخت :

کلیه سطوح مورد پرداخت باید سخت و سفت، تمیز، خشک و عاری از هرگونه کثیفی، گردوخاک، روغن، واکس، گریس، کپک، شوره زدگی، رنگ و مواد غیرپیوندی و هرگونه آلودگی باشد . توسط روشهای مناسب و مرتبط آلودگی ها باید قبل از بتونه کاری زودوده شود.

این عوامل اثرگذار بر چسبندگی و کارایی بتونه خواهد بود . سطوح زبر، خشن و برجسته را بوسیله سنباده مناسب به سطحی صاف و یکنواخت تبدیل نمائید . کلیه ترک ها، درزها، شکاف ها و دیگر نقاط خیلی باز که منجر به خرابی کار میشود را با مواد مناسب پر نمایید .

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش بتونه با شرکت رانا کیمیا فام از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشند.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.