• en
تلفن تماس : (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

رنگ آستر اپوکسی

رنگ استر اپوکسی - آستر اپوكسی

رنگ آستر اپوکسی

  |   مقالات

رنگ آستر اپوکسی محصول یك آستر اپوكسی دوجزیی سخت شونده در دمای محیط است . از آن بعنوان آستر در سیستم های پوششی حفاظتی برای سطوح فلزی و غیر فلزی در كاربردهای صنعتی و تجاری استفاده می شود . آستر اپوكسی در صورتیكه با لایه های سازگار، مناسب و مقاوم میانی و رویه پوشش داده شود، مقاومت های شیمیایی، حلالی و رطوبتی خیلی خوب ایجاد می كند . این رنگ همچنین دارای مشخصه های فیزیكی و مكانیكی مناسب بوده و می تواند با رنج وسیعی از پوشش های رویه مورد استفاده قرار گیرد .

خواص و جنبه های ویژه رنگ آستر اپوکسی :

چسبندگی بسیار خوب به سطوح فلزی، چوب، بتن و سایر سطوح سازگار – جریان پذیری مناسب – مقاومت خوردگی و مقاومت آبی خوب – مقاومت شیمیایی مطلوب – قابلیت اعمال اكثر سیستم های پوششی رویه سازگار بر روی آن – سازگار با اغلب روشهای آماده سازی سطح – خواص كاربردی پایدار

 

رنگ استر اپوکسی

موارد کاربرد رنگ آستر اپوکسی :

از آستر اپوكسی بعنوان بخشی از سیستم پوششی در رنگ آمیزی سطوح فلزی و غیر فلزی در صنایع مختلف كاربری می شود . از آن برای پوشش سازه های فلزی، سطوح بیرونی تانكر های ذخیره، وسایل حمل و نقل، تجهیزات، پلها، پمپ و اتصالات، لوله های انتقال، سوله، سطوح بتنی و سیمانی و … استفاده می شود كه در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، نیروگاه، صنایع غذایی و دارویی، صنایع شیمیایی، آب و فاضلاب و … قابل كاربرد می باشد.

محدودیت ها :

بطور عمومی رنگ های اپوكسی و از جمله آستر اپوكسی در محیط بیرونی گچی شده و یا رنگ پریده میشوند كه این پدیده ها بر روی عملكرد حفاظتی رنگ تاثیر ندارند. این محصول برای غوطه وری پیوسته در آب طراحی نشده است .

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش رنگ آستر اپوکسی با شرکت رانا کیمیا فام به شماره تلفن (30 خط) 87700627 – 021 تماس حاصل فرمایید.