تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

رنگ آمیزی صنعتی چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟

رنگ آمیزی صنعتی

رنگ آمیزی صنعتی چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

رنگ آمیزی صنعتی، یا رنگ کاری صنعتی، طیف بسیار گسترده ای از رنگ آمیزی قطعات و تجهیزات صنعتی را شامل می شود که توسط شرکت های بسیاری که در زمینه این کار فعالیت می کنند انجام می پذیرد. هدف آن ها ارائه بهترین کیفیت در رنگ آمیزی تجهیزات صنعتی می باشد که در این زمینه حداکثر تلاش خود را به کار می گیرند تا بهترین کار را ارائه دهند.

رنگ آمیزی صنعتی، رنگ آمیزی قطعات و سازه های فلزی، قطعات خودرو، مجسمه های بزرگ و کوچک، و … را در برمی گیرد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با رنگ آمیزی صنعتی، موارد کاربرد آن و روش این کار آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا با این موارد در مورد رنگ آمیزی صنعتی بیشتر آشنا شوید.

رنگ کاری صنعتی با کیفیت بالا

برای رنگ آمیزی و رنگ کاری صنعتی، علاوه بر داشتن ابزار آلات مناسب و با کیفیت، به افراد با تجربه و کاردان در این زمینه نیز نیاز است. درصد استفاده از رنگ ها برای رنگ آمیزی صنعتی و درصد خلوص استفاده از رنگ ها، یک عامل بسیار مهم در ارائه کیفیت برتر در رنگ آمیزی تجهیزات و قطعات صنعتی می باشد.

شرکت های فعال در زمینه رنگ آمیزی صنعتی و رنگ کاری قطعات و سازه های فلزی، سعی می کنند تا با استفاده از رنگ های با کیفیت بالا، و همچنین به کار گیری نیروهای زبده و با تجربه، بهترین کیفیت را در رنگ کاری این قطعات و سازه ها به عمل آورند. به طبع هر شرکتی که در این زمینه، کیفیت بالاتری را ارائه دهد، از دیگر شرکت ها پیشی گرفته و مشتریان بیشتری را جذب خود خواهد کرد.

جهت مشاهده رنگ های صنعتی رانا کیمیا فام کلیک کنید.

هزینه رنگ آمیزی صنعتی

هزینه رنگ آمیزی و رنگ کاری صنعتی، بستگی به سطحی دارد که می خواهند آن را رنگ آمیزی کنند. برای رنگ آمیزی قطعات و سازه های فلزی ابتدا باید سطح آن به طور کامل پاکسازی شود و سپس رنگ آمیزی صورت گیرد. علاوه بر آن درصد خلوص استفاده از این رنگ ها، برای رنگ آمیزی قطعات و سازه های مختلف متفاوت است که نیاز به تجربه و استفاده از افراد کاردان در این زمینه دارد.

شرکت های فعال در زمینه رنگ آمیزی صنعتی، بسته به کیفیتی که در این کار ارائه می دهند، قیمت ها و نرخ های گوناگونی دارند. بدیهی است که هر شرکتی که کیفیت کار ارائه شده توسط آن شرکت با قیمت آن تناسب بیشتری داشته باشد، و کیفیت خوب را در کنار قیمت مناسب ارائه دهد، طرفداران بیشتری را پیدا خواهد کرد.

رنگ آمیزی صنعتی

موارد کاربرد رنگ آمیزی صنعتی

رنگ آمیزی صنعتی و رنگ کاری صنعتی، در موارد بسیاری کاربرد دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاربرد رنگ آمیزی صنعتی در رنگ کردن سوله ها و سازه های فلزی
  • کاربرد این نوع رنگ آمیزی در رنگ کاری ابزار آلات و وسایل ساختمانی و صنعتی
  • کاربرد آن در رنگ آمیزی ماشین آلات حمل و نقلی
  • کاربرد رنگ آمیزی صنعتی در رنگ کردن پل ها
  • کاربرد این نوع رنگ آمیزی در رنگ کردن خودرو
  • کاربرد رنگ آمیزی صنعتی در رنگ کردن کف ساختمان ها و دیوار ها
  • کاربرد این نوع رنگ آمیزی در رنگ کردن تاسیسات دریایی و مخابراتی
  • کاربرد آن در رنگ آمیزی سطوح فولادی
  • و …

رنگ آمیزی صنعتی با رنگ های نسوز

رنگ آمیزی صنعتی با رنگ های نسوز، در مواردی که سازه ها و ابزار آلات فلزی در کوره ها و دماهای بسیار بالا ساخته و تولید می شوند استفاده می شود. این نوع رنگ ها، دارای مقاومت در برابر دمای بالا در حدود ۲۵۰ تا ۸۰۰ درجه سانتی گراد می باشد که بسته به نوع رنگ آمیزی و سازه فلزی مورد نظر می توان از انواع مختلف این رنگ ها استفاده کرد.

روش رنگ آمیزی صنعتی که برای رنگ آمیزی انواع ابزار آلات صنعتی و سازه ها و قطعات فلزی استفاده می شود، روشی است که به دانش و مهارت بالایی نیاز دارد. در این روش ابتدا باید سطح مورد نظر بطور کامل پاک شود زیرا اگر جرم و کثیفی روی سطح وجود داشته باشد، کیفیت خدمات ارائه شده جهت رنگ آمیزی صنعتی سازه های فلزی پایین آمده و رنگ آمیزی آن ها با کیفیت بالایی صورت نمی پذیرد.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.