تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

رنگ آکریلیک بیرونی (نما)

رنگ رویه آکریلیک | رنگ آکریلیک بیرونی

رنگ آکریلیک بیرونی (نما)

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

رنگ آکریلیک بیرونی یک رنگ پایه آب تزئینی حفاظتی باکیفیت بر پایه رزین اکریلیک می باشد . رنگ نما پر پوشش و سریع خشک بوده و سطحی صاف، یکنواخت و بادوام ایجاد می کند .

بواسطه خواص مناسب این رنگ شامل چسبندگی عالی، حفظ رنگ و برق بسیار خوب، مقاومت جوی و شیمیایی مناسب از آن برای محافظت طولانی مدت سطوح نو و قبلا رنگ شده در محیط های بیرونی استفاده می شود . این رنگ برای سطوحی که پروسه آماده سازی سطح و اعمال آستر را بطور شایسته ای انجام داده باشند یک پوشش بادوام حاصل می کند .

خواص و جنبه های ویژه رنگ آکریلیک بیرونی

چسبندگی بسیار خوب – محلول در آب – بدون بو و سازگار با محیط زیست – دوام بالا – مقاوم در برابر تخریب نوری – مقاومت آبی و قلیایی مناسب – مقاومت به تاول، پوسته و ترک خوردگی – خواص شستشو و سایشی خیلی خوب – جریان پذیری خوب

موارد کاربرد رنگ آکریلیک بیرونی

این محصول برای کاربرد های بیرونی در سطوح بتنی، آجری، سیمانی، گچی، گچ و سیمانی، چوبی، آزیستی و… در رنگ آمیزی ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی استفاده می شود . همچنین برای رنگ آمیزی سطوح داخلی نیز قایل کاربرد است .

آستر-زیرکار-آکریلیک

آماده سازی سطوح و سیستم پوششی رنگ آکریلیک بیرونی

کلیه سطوح رنگ آمیزی باید سخت و سفت، تمیز، خشک و عاری از هرگونه کثیفی، گردوخاک، روغن، واکس، گریس، عوامل پخت، محصولات نفتی، کپک، شوره زدگی، رنگ و مواد غیر پیوندی، محصولات گچی و هرگونه آلودگی باشد . توسط روشهای مناسب و مرتبط آلودگی ها باید قبل از رنگ امیزی زدوده شود . این عوامل اثرگذار بر چسبندگی و کارایی پوشش خواهد بود.

میزان قلیایی بودن سطح قبل از رنگ آمیزی باید کنترل گردد . سطوح زیر، خشن و برجسته را بوسیله سنباده مناسب به سطحی صاف و یکنواخت تبدیل نمائید . کلیه سطوح حاوی قارچ و کپک را ابتدا زدوده و با محلول مناسب تمیز کاری نمائید. کلیه ترک ها، درزها، شکاف ها و دیگر نقاط باز که منجر به خرابی کار میشود را با یک فیلر مناسب پر نمایید . ناهمواری های سطح را برای رسیدن به یک پروفیل سطحی یکسان بتونه و سنباده نمایید .

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش رنگ های آکریلیک با شرکت رانا کیمیا فام از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشند.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.