تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

مرکز فروش عایق استخری در تهران

مرکز فروش عایق استخری در تهران

مرکز فروش عایق استخری در تهران

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

فروشگاه   جهت دریافت لیست قیمت و مشاوره خرید عایق رطوبتی کلیک کنید   فروشگاه

عایق بندی استخر سیمانی یکی از رایج ترین اقداماتی است که در فصول تابستان در فضاهای تفریحی انجام می‌شود. برخی از افراد که دارای استخرهای شخصی هستند سعی می‌کنند به صورت دوره‌ای نقایص ساختاری ایجاد شده در استخرها را کاملاً برطرف کنند. این نقایص با یک زیرسازی اساسی و اجرای عایق رطوبتی و پوشش رنگی رویه کاملا برطرف می‌شوند. این اقدامات ساده شرایطی را فراهم می‌کند تا شما بهتر بتوانید از استخر خود استفاده کنید. مراکز مختلفی در تهران مشغول فروش عایق استخری هستند. ممکن است هر کدام ویژگی‌ها و خدمات خاص خود را داشته باشند.

اما در این مقاله قصد داریم چند ویژگی مهم را در ارتباط با شناسایی برندهای معتبر ارائه دهیم تا از این طریق بتوانید یک محصول با کیفیت و ایده آلی را خریداری کنید.

خرید بهترین عایق رطوبتی از تولید کننده

مراکزی که مسئولیت فروش عایق رطوبتی در تهران را برعهده دارند ممکن است خود به صورت واسطه فعالیت کنند. اگرچه نمی توان خرید از اینگونه مراکز را نفی کرد اما اگر می‌خواهید هزینه های تمام شده پروژه شما کاهش پیدا کند بهترین راهکار این است که از شرکت‌های تولید کننده محصولات خود را خرید کنید. برخی از شرکت‌ها نمایندگی هایی را برای خود تعریف می‌کنند که در حال فروش محصولات خود هستند.

حال آنکه بسیاری از تولید کنندگان نیز به شکل انحصاری پوشش های ضد رطوبتی و دیگر رنگ های ساختمانی را مستقیماً در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. تولید کنندگان اطلاعات کامل تری در مورد محصولات خود دارند و در زمان فروش عایق استخری و هر نوع پوشش ضد آب دیگر بهترین رهنمود‌ها را ارائه می‌دهند. پس به جای آنکه برای خرید عایق رطوبتی به یک مرکز ناشناخته رجوع کنید حتماً با یک شرکت معتبر تماس بگیرید.

 

خرید بهترین عایق رطوبتی از تولید کننده

 

فروش عایق استخری بر اساس نوع سطح

فروش عایق استخری بر اساس ویژگیهای سطح کار انجام می‌شود. معمولاً استخر هایی که در محیط های کشاورزی استفاده می‌شوند با استخر های شخصی تفاوت دارند. از طرفی برخی از مخازن بتنی نیز مخصوص پرورش آبزیان می‌باشند. موقعیت استخر فوق العاده اهمیت دارد. به همین دلیل میزان تنش های محیطی مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. میزان زبری کار، جنس مصالح استفاده شده همگی از المان هایی هستند که تعیین می‌کند چه نوع عایق رطوبتی استخر باید استفاده کنید.

البته اکثر عایق های موجود سازگاری کامل با سطوح مختلف را دارند. با توجه به آنکه در برخی مواقع نوع رقیق سازی رنگ‌ها بر اساس نوع سطح انجام می‌شود. در نتیجه لازم است شناسایی دقیقی برای جنس بستر انجام شود. بنابراین فروش عایق های رطوبتی پایان کار نیست. مراکز و شرکت های معتبر قطعاً این المان‌ها را در نظر می‌گیرند. پس اگر شما به یک مرکز که هیچگونه تخصص لازم در زمینه فروش عایق استخری را ندارد مراجعه کنید ممکن است محصولاتی را خرید کنید که مناسب پروژه شما نباشد.

بهترین برند فروش عایق رطوبتی در تهران

برندهای مختلفی در داخل به عنوان تولید کننده در حال خدمات رسانی به مشتریان هستند. اما چگونه می‌توان از کیفیت محصولات مطمئن شد. آیا پس از اجرا پایداری لازم را در بلند مدت دارند یا خیر؟ شما می‌توانید به وب سایت شرکت تولید کننده رنگ مراجعه کنید. قطعا اطلاعات کامل و کاربردی وجود دارد که شما می‌توانید از کیفیت محصولات مطمئن شوید.

به عنوان مثال اگر مرکز مربوطه دارای گواهینامه های معتبر بین المللی باشد. نشان می‌دهد که تا چه حد رضایت مشتریان برای آنها اهمیت دارد. علاوه بر این حجم فروش بالای آنها نیز نمایانگر آن است که یک برند معتبر فروش عایق استخری و دیگر پوشش های رنگی هستند.

 

بهترین برند فروش عایق رطوبتی در تهران

 

نکاتی که در زمان فروش عایق استخری به مشتریان ارائه می‌شود

مهمترین موضوعی که در زمان فروش عایق استخری و دیگر پوشش های مشابه مانند فروش عایق رطوبتی پشت بام مد نظر قرار می‌گیرد میزان مساحت سطح است. طبیعتا هر چقدر مساحت سطح کار بالا باشد شما به همان نسبت لازم است که مقدار رنگ های بیشتری را خریداری کنید. علاوه بر این وضعیت استخر نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد. اینکه استخر مورد نظر در یک فضای باز است یا اینکه در یک محیط سرپوشیده قرار دارد. عایق هایی که می‌خواهید در محیط های باز و در معرض تنش های محیطی استفاده کنید قدری با عایق هایی که در محیط های بسته استفاده می‌شوند تفاوت دارند.

پوشش های رنگی که بر پایه رزین های اپوکسی هستند معمولاً مقاومت بیشتری در برابر تنش های محیطی دارند. حال آنکه رنگهای بر پایه ترکیبات آکریلیک در فضای کم تنش استفاده می‌شوند. هر دوی اینها یک لایه آب بند و نفوذ ناپذیر را در سطح کار به وجود می‌آورند.

کارشناسانی که مشغول فروش عایق استخری هستند قطعاً این اطلاعات را از شما دریافت می‌کنند تا بتوانند بهترین عایق استخری سیمانی و سایر سطوح را به شما معرفی کنند. در مواردی ممکن است به دلیل نقص ساختاری که در سطح وجود دارد. پوشش های پرایمر نیز برای فروش معرفی شوند. در واقع پرایمرها و لایه های رویه عایق رطوبتی با پشتیبانی یکدیگر می‌توانند یک غشای نفوذ ناپذیر را به وجود آورند.

مقاله پیشنهادی: آب بندی نما چیست و چه مزیت هایی دارد؟

قیمت فروش عایق رطوبتی

قیمت فروش عایق استخری جزو اولویت های مهم خرید محسوب می‌شود. اگرچه این محصولات کیفیت بالایی دارند اما این دلیل نمی‌شود که هر قیمتی را برای آنها تعیین کنند. هزینه نهایی زمانی خود را نشان می‌دهد که شما بخواهید یک پروژه بسیار وسیع را آغاز کنید. با توجه به آنکه برندهای داخلی جو رقابتی خوبی را ایجاد کرده‌اند هر یک سعی می‌کنند با متعادل کردن قیمت‌ها رضایت مشتریان را جلب کنند.

بنابراین اگر شما از برندهای داخلی خرید کنید نگران هزینه تمام شده پروژه خود نباشید. از طرفی یکسری قواعد اجرایی وجود دارد که اگر شما بتوانید آنها را انجام دهید میزان مصرف رنگ کاهش پیدا می‌کند. این قواعد شامل زیرسازی های اولیه، اجرای پرایمر و استفاده از ابزارها و تجهیزات مخصوص به منظور کاهش هدر رفت رنگ عایق رطوبتی است.

 

قیمت فروش عایق رطوبتی

 

فروش عایق استخری در شرکت رانا کیمیا فام

شرکت رانا کیمیا فام به عنوان یکی از بزرگترین مرکز فروش عایق رطوبتی در تهران خدمات ایده آلی را به مشتریان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید هر نوع عایقی را برای سطوح مختلف مانند پشت بام، استخر، نمای ساختمان، بافت داخلی سازه و غیره از این شرکت خریداری کنید. قیمت عایق رطوبتی در این مرکز بسیار متعادل نسبت به بازار است. کارشناسان ما در زمینه فروش عایق استخری جامع ترین راهنمایی‌ها را به شما ارائه می‌دهند. دریافت این اطلاعات باعث می‌شود تا یک خرید موفق و رضایت بخش را تجربه کنید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.