تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

پوشش منعطف

پوشش اپوکسی | پوشش منعطف طرح دار

پوشش منعطف

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

پوشش منعطف یک رنگ پایه آب تزئینی حفاظتی بر پایه رزین اکریلیک می باشد . پوشش الاستومری دارای انعطاف پذیری خیلی خوب بوده و دارای خواص مقاومتی مناسب شامل مقاومت جوی، مقاومت نوری، مقاومت آبی و قلیایی و نیز چسبندگی عالی می باشد. بواسطه قابلیت ارتجاعی و خواص کششی خیلی خوب این پوشش، امکان انقباض و انبساط بر روی ترک های ریز سطح فراهم شده و از خرابی و شکست فیلم رنگ جلوگیری می شود .

همچنین با توجه به مواد سیلیکونی موجود در فرمولاسیون و ضخامت اعمال شده، یک غشاء مقاوم آبی بر روی سطح کار ایجاد می کند . این پوشش برای سطوحی که پروسه آماده سازی سطح و اعمال آستر را بطور شایسته ای انجام داده باشند یک رویه بادوام تزئینی حفاظتی حاصل می کند .

حتما بخوانید...  پرایمر زینک ریچ اپوکسی سه جزیی پلی آمید
RANA 803 P

خواص و جنبه های ویژه پوشش منعطف

خواص ارتجاعی و کشسانی بسیار خوب – محلول در آب – بدون بو و سازگار با محیط زیست – دوام بالا -حفظ رنگ و براقیت مناسب – مقاومت جوی و آبی – مقاومت قلیایی – مقاومت به تاول، پوسته و ترک خوردگی چسبندگی خوب

موارد کاربرد پوشش منعطف

این محصول طراحی شده است برای استفاده و مصارف تزئینی بر روی سطوح بتنی، سیمانی، گچ و سیمانی، آزیستی، بلوک های بتنی و آجری و سایر موارد مرتبط که در کاربردهای مسکونی و تجاری استفاده می شود . همچنین برای رنگ آمیزی سطوح داخلی نیز قابل کاربرد است .

حتما بخوانید...  رنگ نیم پلاستیک

 

پوشش آب بند کننده

آماده سازی سطوح و سیستم پوششی پوشش منعطف

کلیه سطوح رنگ آمیزی باید سخت و سفت، تمیز، خشک و عاری از هرگونه کثیفی، گردوخاک، روغن، واکس، گریس، عوامل پخت، محصولات نفتی، کپک، شوره زدگی، رنگ و مواد غیر پیوندی، محصولات گچی و هرگونه آلودگی باشد . توسط روشهای مناسب و مرتبط آلودگی ها باید قبل از رنگ امیزی زودوده شود . این عوامل اثرگذار بر چسبندگی و کارایی پوشش خواهد بود . میزان قلیایی بودن سطح قبل از رنگ آمیزی باید کنترل گردد .

سطوح زیر، خشن و برجسته را بوسیله سنباده مناسب به سطحی صاف و یکنواخت تبدیل نمائید . کلیه سطوح حاوی قارچ و کپک را ابتدا زدوده و با محلول مناسب تمیز کاری نمائید. در صورت وجود شوره زدگی قابل توجه آن را برداشته و با آستر مناسب پوشش دهید . کلیه ترک ها، درزها، شکاف ها و دیگر نقاط باز که منجر به خرابی کار میشود را با یک فیلر منعطف مناسب پر نمایید . ناهمواری های سطح را برای رسیدن به یک پروفیل سطحی یکسان بتونه و سنباده نمایید .

حتما بخوانید...  استفاده از کفپوش اپوکسی برای سالن های بدنسازی

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش رنگ های پوششی با شرکت رانا کیمیا فام از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشند.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.