تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

پوشش MIO اپوکسی  

پوشش MIO اپوکسی

پوشش MIO اپوکسی  

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

محصول پوشش MIO اپوکسی یك رنگ دوجزیی اپوكسی سخت شونده با پلی آمید حاوی رنگدانه های اكسید آهن میكایی MIO است.

بواسطه محتوای بالای جامد این محصول، ضخامت بالایی با یك بار اعمال رنگ حاصل می شود . پوشش MIO اپوكسی با توجه به جنبه های مقاومتی و حفاظتی بسیار خوب، بر روی سطوح آهنی، فولادی و نیز سطوح بتنی در محیط های صنعتی و دریایی قابل استفاده می باشد.

این رنگ با رنج گسترده ای از رنگ های رویه با كیفیت قابل پوشش است . علاوه بر استفاده بعنوان لایه میانی در یك سیستم كامل پوششی، از این محصول میتوان بعنوان پوشش آستر نیز استفاده نمود.

با توجه به اینكه این پوشش با برگچه های MIO پرشده است، اطمینان كافی برای پوشاندن لبه های تیز، گوشه ها، زوایا و نواحی جوشكاری را فراهم كرده و خاصیت سد كنندگی عالی ایجاد می كند .

خواص و جنبه های ویژه پوشش MIO اپوکسی :

دوام عالی – چسبندگی خیلی خوب – مقاومت شیمیایی خوب – مقاومت سایشی بسیار خوب – خواص سد كنندگی مطلوب – قدرت پوشش و پركنندگی بالا – مقاومت آبی بسیار خوب – استفاده شده بعنوان آستر و یا پوشش میانی

 

اپوکسی

موارد کاربرد پوشش MIO اپوکسی :

بعنوان یك پوشش میانی و یا آستر برای حفاظت سطوح فولادی و یا بتنی و دیگر زیرآیند ها در محیط های صنعتی و دریایی قابل كاربرد است.

از آن می توان بشكل تنها و یا در یك سیستم كامل حفاظتی شامل پرایمر ها و رویه ها استفاده نمود. رنگ MIO برای پوشش. رنگ سازه های فلزی، سازه های ساحلی و دریایی، سطوح بیرونی تانكر های ذخیره، پلتفرم های فلزی، پل و سازه های بزرگراهها، خطوط لوله، سوله و … استفاده می شود كه در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، صنایع دریایی، نیروگاه، صنایع غذایی و دارویی، صنایع شیمیایی، آب و فاضلاب و … قابل كاربرد می باشد. همچنین از آن در رنگ آمیزی تعمیراتی و كاربردهای ساخت كارگاهی استفاده می نمایند.

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش پوشش اپوكسی با شرکت رانا کیمیا فام به شماره تلفن (۳۰ خط) ۸۷۷۰۰۶۲۷ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.