تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

کفپوش اپوکسی اکلیلی؛ ۱۴ مزیت اساسی آن

کفپوش اپوکسی اکلیلی؛ ۱۴ مزیت اساسی آن

کفپوش اپوکسی اکلیلی؛ ۱۴ مزیت اساسی آن

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

کفپوش اپوکسی اکلیلی یکی از جدیدترین و زیباترین پوشش های کف می باشند که ساخته شده از رزین های اپوکسی هستند. این نوع از کفپوش اپوکسی به جهت ظاهر زیبا و در عین حال مقاومت بالای خود در محیط های مختلف قابلیت اجرا دارند. مهمترین ویژگی آنها طرح رویه اکلیلی آنها می باشد که به عنوان یک طرح خاص و مشتری پسند قلمداد می شود.

در این مقاله قصد داریم به طور مفصل در مورد ۱۴ مزیت مهم و اساسی این کفپوش های پرکاربرد همراه با ارائه جزئیات بیشتر صحبت کنیم. طبیعتاً افرادی که قصد خرید این کفپوش های اپوکسی را دارند می‌توانند با مطالعه این مقاله به بخشی از اطلاعات حیاتی در مورد این محصول دست پیدا کنند. پس ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

امتیازات ارزشمند کفپوش اپوکسی اکلیلی

 1. این کفپوش ها به جهت وزن مخصوص متعادلی که دارند همواره جزوه ترکیبات رنگی سبک تلقی می شود.
 2. بعد از اجرای اصولی کفپوش اپوکسی اکلیلی هیچگونه درز یا روزنه ای در سطح آن مشاهده نخواهید کرد.
 3. بهداشت بالایی دارند و عموما مانع رشد جلبک، تکثیر میکروب ها، قارچ ها، حشرات، کپک و باکتری ها می شوند. لذا به عنوان کفپوش اپوکسی آزمایشگاه نیز قابلیت‌ استفاده دارند.
 4. رنگ بندی های مختلفی دارند و شما می توانید متناسب با دکور محیط از آنها را استفاده کنید.
 5. کفپوش اپوکسی اکلیلی از جهاتی می‌تواند به عنوان یک عایق نیز در سطح کف عمل کند. لذا این قابلیت را دارد که از نفوذ رطوبت و سیالات به بخش کف جلوگیری کند.
 6. شما میتوانید این نوع از کفپوش های اپوکسی را کاملا شستشو دهید تا همیشه تمیز و شفاف باقی بمانند.
 7. اگر به هر طریقی بخشی از سطح دچار خوردگی شود شما می توانید براحتی آن را ترمیم کنید.
 8. عموماً این کفپوش ها اشتعال پذیر نیستند. این مزیت در نوع خود می‌تواند منجر به افزایش امنیت محیط شود.
 9. مواد اسیدی و شیمیایی، ترکیبات قلیایی و باز هیچکدام تاثیر مخربی بر روی این کفپوش ها ندارند.
 10. تا حد بسیار بالایی می توانند در برابر نیرو و فشار، وزن بالا و همچنین ضربه و ساییدگی مقاومت کنند.
 11. این مواد شدت چسبندگی بسیار بالایی بر روی سطح بسترهای بتنی و سیمانی دارند.
 12. در برابر حرارت و دمای بالا مقاوم هستند و نوسانات دمایی آنها از کف جدا نمی کند.
 13. سطح لغزنده ای ندارند و عبور و مرور بر روی کفپوش اپوکسی اکلیلی کاملاً با امنیت بالا انجام خواهد شد.
 14. اگر اجرای کفپوش اپوکسی به صورت استاندارد انجام شود غالباً طول عمر بسیار بالا و چندین ساله خواهند داشت.

امتیازات ارزشمند کفپوش اپوکسی اکلیلی

کاربردهای کفپوش اکلیلی

کفپوش اپوکسی اکلیلی کاربردهای بسیار گسترده ای در محیط های مختلف و سازه های گوناگون دارد. به طور کلی شما میتوانید این کفپوش اپوکسی را بر روی سطوح دارای کف موزاییک، کاشی، سرامیک، صفحات فلزی و همچنین کف های بتنی و سیمانی و چوب اجرا کنید. بنابراین از این بابت هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. اما نکته مهمی که در مورد استفاده این کفپوش ها باید مد نظر قرار گیرد این است که سطح کف کاملا صاف و بدون هیچگونه آسیب و خوردگی باشد. در چنین شرایطی می توانید از کاربردی بودن کفپوش های اکلیلی اطمینان حاصل کنید. اما محیط ها و مناطقی که شما می توانید از این کفپوش استفاده کنید شامل موارد ذیل می باشد.

 • مراکز خرید و ساختمان هایی که به عنوان یک بخش تجاری در حال فعالیت هستند.
 • هتل ها و مسافرخانه ها
 • رستوران ها و آشپزخانه های بزرگ
 • تالارها و سالن های پذیرایی
 • سازه های مسکونی
 • قابل استفاده به عنوان کفپوش اپوکسی آسانسور
 • و…

کفپوش اپوکسی اکلیلی جزو یکی از پوشش های دکوراتیو

طرح اکلیل را می توان جزو یکی از المان های دکوراتیو قلمداد کرد. اصولاً این کفپوش ها به جهت داشتن دانه های ریز و براق در سطح خود در اکثر موارد چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کنند. رنگ های مختلفی که کفپوش اپوکسی اکلیلی دارد شرایطی را فراهم می کند تا شما متناسب با ذوق و سلیقه خود به انتخاب این کفپوش ها بپردازید. در محیط های مختلف نوع دکوراسیون با یکدیگر تفاوت دارد. به بیان دیگر کفپوشی که در یک منزل به کار گرفته می شود از لحاظ هماهنگی و سازگاری با عناصر موجود در محیط می تواند کاملاً تطابق داشته باشد.

حال آنکه اگر همان طرح و رنگ از کفپوش را در یک منزل دیگر استفاده کنید شاید به درجه بالایی از هماهنگی و سازگاری دست پیدا نکنید. به همین دلیل است که تاکید می کنیم ابتدا نوع دکوراسیون منزل خود را ارزیابی کنید تا بتوانید بهترین رنگ کفپوش را انتخاب کنید. در نتیجه در بسیار از پروژه های تغییر نمای داخلی و ارتقاء ظاهر کف، کفپوش اپوکسی دکوراتیو اکلیلی همواره در اولویت قرار دارد.

کفپوش اپوکسی اکلیلی جزو یکی از پوشش های دکوراتیو

آیا قیمت کفپوش اکلیلی بالا است؟

نه‌ تنها کفپوش اپوکسی اکلیلی بلکه سایر نمونه های کفپوش های اپوکسی همگی از قیمت های مناسب و بسیار مقرون به صرفه ای برخوردار هستند. علت این موضوع را اجازه دهید با یک مقایسه کلی میان کفپوش های اپوکسی و سایر پوشش های غیر رنگی روشن کنیم. بر روی سطوح بتنی تنوع بسیار بالایی از لحاظ اجرای کفپوش وجود دارد. شما می توانید از بلوک های سنگی استفاده کنید و یا اینکه سطح کف را با استفاده از موزاییک های مربعی و مستطیلی پوشش دهی کنید.

این کفپوش ها به جهت نوع مواد اولیه و متریال ساخت خود قیمت بسیار بالایی خواهند داشت. به همین دلیل اگر شما مساحت بالایی از سطح کف خود را با استفاده از کفپوش اپوکسی پوشش دهی کنید طبیعتاً هزینه نهایی بسیار کمتر از پوشش های سنگی خواهد بود. بنابراین نباید نگران قیمت تمام شده کفپوش اپوکسی اکلیلی باشید.

مشاوره قیمت و خرید انواع کفپوش اپوکسی از شرکت رانا کیمیا فام

خوشبختانه در شرکت رانا کیمیا فام تنوع بسیار بالایی از لحاظ عرضه محصولات کفپوش اپوکسی وجود دارد. برای تمامی پروژه های پوشش دهی از قبیل پارکینگ، بیمارستان، منازل، ارگان های صنعتی و غیره می توانید از این کفپوش ها استفاده کنید.

این شرکت برای آنکه بتواند یک تعادل قیمتی ایده آلی را در بازار ایجاد کند همواره هزینه های خرید مقرون به صرفه ای را برای محصولات خود در نظر گرفته است لذا مشتریان گرامی برای آگاهی از قیمت و همچنین دریافت مشاوره های تخصصی از کارشناسان ما می توانند با این شرکت در تماس باشند.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.