تلفن تماس : (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

معرفی رنگ صنعتی دریایی

رنگ صنعتی دریایی

معرفی رنگ صنعتی دریایی

  |   مقالات

رنگ صنعتی دریایی یکی از محصولات پرفروش برای تهیه و ساخت انواع شناورهای دریایی می باشد. در این قسمت از مقاله علاوه بر معرفی انواع رنگ صنعتی دریایی سعی داریم به طور کلی به کاربرد آن ها اشاره کنیم.

دنیای رنگ ها دربرگیرنده ی انواع آن ها با ترکیبات و ساختار مختلف است که هر کدام می تواند برای کاربردهای خاص مورد استفاده قرار بگیرد. به طور پیوسته نیز به تعداد آن ها افزوده می شود و با استفاده از فناوری های نو می توان ویژگی آن ها را گسترش داد این امر نیز به طور قابل ملاحظه ای می تواند خواص و کاربرد آن ها را بسط دهد.

صنعت تولید رنگ تنوع بسیاری دارد شما با توجه به نیازهای موجود می توانید انواع آن ها را سفارش دهید. ویژگی منحصر به فرد برخی از ترکیبات رنگ صنعتی دریایی منجر شده است که از آنها بتوان با اطمینان خاطر استفاده کرد. اگر شما نیز خریدار محصولات رنگ هستید و یا می خواهید دانش خود را در مورد انواع رنگ های دریایی ارتقا دهید با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید.

انواع رنگ صنعتی دریایی

رنگ صنعتی دریایی دارای انواع و اقسام است.در این قسمت به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • رنگ صنعتی اپوکسی پلی امید : رنگ صنعتی اپوکسی پلی امید یکی از محصولات پر کاربرد می باشد. جالب است اگر از آن برای رنگ آمیزی کشتی ها و انواع شناورها استفاده شود احتمال تجمع میکروارگانیسم ها بر روی آن شناور به دلیل وجود خاصیت ضد خزه موجود نیست. این موضوع از اهمیت بسیاری برخوردار است. همانطور که در بخش اول اشاره شد به آسانی می توان مزیت آن ها را با استفاده از برخی افزونه ها گسترش داد. رنگ صنعتی دریایی ضد خزه عاری از قلع است و بهتر است بدانید مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی دارند. این امر سبب شده است از آن بتوان بدون هیچ گونه نگرانی های مربوط به اکسایش و کاهش استفاده کرد.
  • رنگ صنعتی اپوکسی پلی آمین آداکت: رنگ اپوکسی پلی آمین آداکت قابلیت بسیاری قوی در برابر آب دریا و البته نور خورشید دارد نتایج به دست آمده از آزمایش مه نمکی برای این ترکیبات به طور گسترده مطلوب است به همین دلیل همواره از آن ها به عنوان یک پوشش نهایی می توان استفاده کرد. این ترکیبات با استفاده از سایر مواد شیمیایی مانند ایزوسیانات ها سخت می شود. وجود اجزای دیگر خاصیت و عملکرد آن ها را به طور قابل ملاحظه ای تشدید کرده است.

رنگ صنعتی دریایی

کاربرد رنگ صنعتی دریایی

رنگ صنعتی دریایی کاربرد اصلی در تولیدات مربوط به ابزار آلات دریایی دارد. وجود آن ها به طور کامل ما را قادر ساخته است که تولید شناورهای دریایی را با اطمینان خاطر انجام دهیم.

از رنگ صنعتی دریایی ضد خزه می توان به منظور لایه ی نهایی بر روی بدنه ی کشتی و قسمت آبخور آن که به طور دائمی در معرض آب قرار دارد استفاده کرد. لازم به ذکر است که این پوشش می تواند به طور کامل آن را در برابر زنگ زدگی و از بین رفتن در اثر واکنش های شیمیایی محافظت کند.

بدون وجود این نوع پوشش ها امکان استفاده از انواع شناورهای دریایی برای طولانی مدت فراهم نبود.به همین دلیل این محصولات اگرچه به عنوان مواد جانبی در بسیاری از تولیدی ها استفاده می شود ولی لازم به ذکر است که کاربرد و نقش آن ها بسیار با ارزش تر می باشد.

رنگ صنعتی اپوکسی پلی آمید معمولا به عنوان پوشش نهایی افزوده می شود که بتواند شناورهای دریایی را مقاوم سازد. از آن ها نیز به طور عمده برای رنگ آمیزی کشتی ها استفاده می شود.

در شرایط آب و هوایی مختلف و البته میزان و غلظت املاح مختلف در آب می توانند به آسانی از محصولات مختلف نگهداری و حفاظت کنند. شما می توانید انواع محصولات رنگ صنعتی دریایی را با عالی ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت تولیدی رانا کیمیا فام خریداری کنید.