تلفن تماس : (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

رنگ نمای سیلیکونی

رنک اکریلیک سیلیکونی

رنگ نمای سیلیکونی

  |   مقالات

رنگ نمای سیلیکونی یک رنگ پایه آب تزئینی حفاظتی ویژه بر پایه رزین اکریلیک و سیلیکون می باشد . رنگ نمای سیلیکونی دارای قابلیت عبور عالی و بسیار بادوام می باشد . بواسطه خواص مناسب این رنگ از قبیل چسبندگی عالی، حفظ رنگ و برق بسیار خوب، مقاومت جوی و شیمیایی و دوام فوق العاده از آن برای محافظت طولانی مدت سطوح در محیط های بیرونی استفاده می نمایند. این پوشش برای سطوحی که پروسه آماده سازی سطح و اعمال آستر را بطور شایسته ای انجام داده باشند یک رویه با کیفیت عالی حاصل می کند .

خواص و جنبه های ویژه رنگ نمای سیلیکونی

چسبندگی بسیار خوب – قابلیت تنفس و عبور – مقاومت بالای گچی شدن – مقاومت به تاول، پوسته و ترک خوردگی – محلول در آب – بدون بو و سازگار با محیط زیست – دوام بالا – مقاومت آبی و قلیایی مناسب حفظ رنگ و برق خوب – خواص شستشو و سایشی خیلی خوب – جریان پذیری خوب – قابلیت تمیز شوندگی خوب

موارد کاربرد رنگ نمای سیلیکونی

این محصول بر روی سطوح بتنی، آجری، سیمانی، گچی، گچ و سیمانی، چوبی، آزبستی و… در کاربردهای مسکونی و تجاری در محیط های بیرونی قابل کاربرد می باشد .

رنگ سیلیکونی

آماده سازی سطوح و سیستم پوششی رنگ نمای سیلیکونی

کلیه سطوح رنگ آمیزی باید سخت و سفت، تمیز، خشک و عاری از هر گونه کثیفی، گردوخاک، روغن، واکس، گریس، عوامل پخت، محصولات نفتی، کپک، شوره زدگی، رنگ و مواد غیر پیوندی، محصولات گچی و هرگونه آلودگی باشد . توسط روشهای مناسب و مرتبط آلودگی ها باید قبل از رنگ امیزی زودوده شود . این عوامل اثرگذار بر چسبندگی و کارایی پوشش خواهد بود. میزان قلیایی بودن سطح قبل از رنگ آمیزی باید کنترل گردد .

سطوح زبر، خشن و برجسته را بوسیله سنباده مناسب به سطحی صاف و یکنواخت تبدیل نمائید . کلیه سطوح حاوی قارچ و کپک را ابتدا زدوده و با محلول مناسب تمیز کاری نمائید. کلیه ترک ها، درزها، شکاف ها و دیگر نقاط باز که منجر به خرابی کار میشود را با یک فیلر مناسب پر نمایید . ناهمواری های سطح را برای رسیدن به یک پروفیل سطحی یکسان بتونه و سنباده نمایید .

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش رنگ نمای سیلیکونی با شرکت رانا کیمیا فام از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشند.