تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

رنگ وینیلی

رنگ وینیلی

رنگ وینیلی

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

محصول رنگ رویه وینیلی یک رنگ رویه یک جزیی محافظ خوردگی بر پایه رزین وینیل کلراید می باشد . خشک شدن سریع و راحتی کاربرد با ابزار مختلف از مشخصه های بارز کاربردی این رنگ می باشد .

رنگ رویه وینیلی با توجه به ساختار و ترکیب خود محافظت های فوق العاده بر روی سطوح بخوبی آماده سازی شده در محیط های صنعتی و دریایی ایجاد می کند .

خواص و ویژگی های رنگ وینیلی :

مقاومت شیمیایی خوب – مقاومت آبی بسیار خوب – سریع خشک – یک جزیی و هواخشک – دوام و پایداری مناسب – چسبندگی خوب

کاربرد رنگ وینیلی :

این محصول بطور گسترده ای بعنوان پوشش صنعتی برای کاربرد در صنایع نفت و گاز، کارخانجات مواد شیمیایی، پالايشگاهها، پتروشیمی، تجهیزات ذخیره، بنادر، سازه های ساحلی، پل ها، کشتی ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 

رنگ وینیلی

محدودیت ها :

این محصول نباید در معرض طولانی مدت حرارت بالای ۸۰ درجه سانتی گراد قرار بگیرد. همچنین در برخورد با حلال های قوی ضعف دارد.

استفاده و کاربرد رنگ وینیلی :

رنگ مورد مصرف در ظرف واحد تهیه و بسته بندی شده است . ابزار مورد استفاده قبل از کاربرد باید کاملا توسط حلال توصیه شده شستشو و تمیز گردد .

برای مصرف ابتدا با یک همزن مناسب و با دور پایین رنگ را همزده و یکنواخت نمائید. از عدم وجود هرگونه رسوب در ته ظرف اطمینان حاصل نمایید . در هنگام استفاده از تینر یا رقیق کننده، آنرا به آرامی و همراه با هم زدن به رنگ یکنواخت شده اضافه نمایید تا به ویسکوزیته اعمال رنگ برسد .

هرگز رنگ را در درجه حرارت و رطوبت نسبی خارج از استاندارد مشخص شده در برگه فنی بکار نبرید .

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش رنگ وینیلی با شرکت رانا کیمیا فام به شماره تلفن (30 خط) 87700627 – 021 تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.