تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

رویه محافظ – بر پایه پلیمرهای پایه آب P-60

رویه محافظ – بر پایه پلیمرهای پایه آب P-60

  |   شیمی ساختمان   |   بدون دیدگاه
رنگ ضد حریق
رنگ ضد حریق

معرفی رویه محافظ – بر پایه پلیمرهای پایه آب :

رنگ رویه محافظ پلیمری «P-60» محصولی تک جزئی بر پایه آکریلیک و سایر پلیمرهای پایه آب و بدون حلال است  که به عنوان رویه نهایی جهت زیباسازی و محافظت از سطوح دیوار یا سقف – اعم از سرپوشیده یا فضای باز قابل استفاده است.

این پوشش در برابر آفتاب و اشعه ماورا بنفش مقاوم است و نیز مقاومت بسیار مناسبی در برابر رطوبت محیطی، باران و شستشوهای معمولی دارد. نسبت به انواع رنگهای مرسوم ساختمانی یا رنگهای رزینی انعطاف بالاتری دارد و از توسعه و تجمع عوامل میکروبی حمایت نمیکند. این رنگ کاملا بی بو است و در زمان اجرا یا بهره برداری موجب تولید یون های سمی نیست.

آماده سازی و اجرا :

سطح بستر بایستی صاف و محکم باشد، هیچگونه چربی، روغن، زنگ زدگی یا سایر ناخالصی های ناشی از خوردگی، یا هرگونه آلودگی دیگر وجود نداشته باشد. ( پاکسازی های شیمیایی را میتوان به کمک حلال S85 با سرعت و اطمینان انجام داد یا با کمک آب و شوینده های معمولی شستشو را انجام دهید ) توصیه می شود هرگونه اجرا توسط مجریان متخصص صورت پذیرد و به هنگام اجرا بروی سطوح پیشتر اجرا شده با مصالح شیمیایی متفاوت یا همسان – با مشورت کارشناسان این شرکت از تمهیدات آماده سازی، پرایمر و فعالسازهای مناسب بهره مند شوید.

قبل از مصرف محصول را همبزنید تا یکنواخت و فاقد رگه های رنگی باشد، سپس بصورت پاششی یا غلطکی قابل اجرا است.

مقدار مصرف: به منظور ایجاد پوشش بر سطح تخت ایده آل / به ضخامت ۸۰ میکرون برمترمربع : تقریبأ ۰٫۳ کیلوگرم

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.