تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی؛ مزیت ها، انتخاب بهترین رنگ

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی؛ مزیت ها، انتخاب بهترین رنگ

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

در عصر حاضر نقاشی ساختمان با رنگ روغنی یکی از رایج ترین اقداماتی است که افراد رغبت بالایی برای انجام آن دارند. می توان گفت پرفروش ترین و پرطرفدارترین پوشش های رنگی که برای نمای داخلی ساختمان استفاده میشود رنگ روغنی می باشد. این رنگها به واسطه مزیت های بسیار بالایی که دارند می توانند گزینه خوبی برای محیط هایی که نیازمند ظاهر شیک هستند، باشند. همه ما ممکن است به دنبال تغییر دکوراسیون محیط باشیم.

اما قدم اول برای زیباسازی محیط رنگ آمیزی دیوارها یا تغییر رنگ آنها می باشد. شما می توانید با انتخاب یک رنگ روغنی براق چهره کاملا متفاوتی را برای محیط خود رقم بزنید. رویکرد مهمی که این نوع رنگ ساختمان دنبال می کند در وهله اول ارتقاء نمای داخلی و در وهله دوم محافظت از سطح دیوارها از آسیبهای جزئی می باشد.

زیبایی بسیار بالا در نقاشی ساختمان با رنگ روغنی براق

مهمترین مزیتی که در فرآیند نقاشی ساختمان با رنگ روغنی خصوصا نمونه های براق می توان ذکر کرد زیبایی محیط می باشد. در واقع هدفی که همه افراد در نقاشی ساختمان دنبال می‌کنند همین موضوع می باشد که بتوانند یک محیط مسرت بخش و جذابی را ایجاد کنند. خوشبختانه انواع رنگ روغنی براق به بهترین شکل می توانند این امر مهم را برآورده کنند. در نتیجه اگر قصد دارید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید. می توانید با انجام اقدامات مربوطه در کنار آن به پوشش دهی دیوارها با رنگ روغنی بپردازید.

زیبایی بسیار بالا در نقاشی ساختمان با رنگ روغنی براق

عدم نفوذ رطوبت بعد از نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

اگر نقاشی ساختمان با رنگ روغنی طبق استانداردهای تعریف شده خود انجام شود و تمام زیر سازی ها و آماده سازی های اولیه صورت گیرد. بعد از آنکه نقاشی ساختمان با رنگ روغنی به اتمام رسید و فیلم رنگ کاملا خشک شد. می توانید انتظار داشته باشید که هیچگونه رطوبتی قادر به نفوذ به بافت دیوار نخواهد بود. همانطور که می دانید آنچه که باعث تغییر رنگ و آلودگی و تخریب دیوارها می شود تماس عوامل آغشته به رطوبت یا حتی یک دست کشیدن ساده روی دیوار می باشد.

امکان نظافت دیوارها

در قسمت قبل ذکر شد در نقاشی ساختمان با رنگ روغنی می توانید باعث عدم نفوذ رطوبت و تماس آن با سطح دیوار شوید. در نتیجه با چنین ویژگی ارزشمندی شما در هر زمانی می‌توانید سطح دیوارها را با یک دستمال مرطوب پاک کنید. اگر یک آلودگی جزئی یا سیاهی در سطح دیوار ایجاد شده است به راحتی می توانید آن را پاک کنید. در نتیجه سطح دیوارهای شما همواره تمیز و پاک باقی خواهد ماند.

سازگاری بالای رنگ روغن مات با محیط

رنگ روغنی مات و همچنین نمونه های براق سازگاری بسیار بالایی با هر دکوراسیونی دارند. شما می توانید با انتخاب رنگ مناسب این پوشش های روغنی دقیقاً همان سازگاری که انتظار دارید را ایجاد کنید. علاوه بر تاثیر مثبتی که این رنگ ها با محیط خود دارند با سطح بستر کار نیز کاملا هماهنگ هستند. در سطوح گچی دیوارها میتواند بهترین چسبندگی را با این رنگ ها برقرار کنید.

سازگاری بالای رنگ روغن مات با محیط

استحکام و مقاومت بسیار بالا

در نقاشی ساختمان با رنگ روغنی نه تنها مقاومت سطح دیوارها افزایش پیدا می‌کند بلکه فیلم رنگ نیز تا یک محدوده مشخصی مقاومت بالایی دارند. این رنگ ها زمانی که به خشکی کامل میرسند در برابر خط و خش، ساییدگی و دیگر عوامل مرتبط مقاوم هستند. در بسیاری از رنگ های ساختمانی ممکن است پس از مدتی شاهد بروز خوردگی، خط و خطوط و مواردی از این قبیل باشید. اما رنگ روغنی این مشکلات را ندارد. البته این موضوع بدان معنا نیست که شما بخواهید دیوارها را در معرض ضربه قرار دهید بلکه منظور وجود یک مقاومت متعادل در این رنگ ها می باشد.

رنگ روغنی ساختمان جدید و رنگ بندی های متعدد آن

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی طیف گسترده ای از رنگ بندی ها را در اختیار شما می گذارد. به عنوان مثال اگر شما بخواهید محیط منزل خود را با رنگ آبی و قرمز و یا سفید پوشش دهی کنید هیچ محدودیتی وجود ندارد. می توان گفت این مزیت اصلی رنگهای روغنی شرایطی را فراهم میکند تا شما بتوانید محیط منزل، اتاق شخصی و یا حتی محل کار خود را دقیقا با همان رنگی پوشش دهی کنید که به آن علاقه مند هستید.

رنگ روغنی ساختمان جدید و رنگ بندی های متعدد آن

قدرت پوشش دهی بالا و کم مصرف بودن

زمانی که می گوییم قدرت پوشش دهی رنگ بالا و حجم مصرف پایین می باشد بدان معناست که نقاشی ساختمان با رنگ روغنی با پایین ترین هزینه انجام خواهد شد. اگرچه این رنگ ها در قیاس با سایر پوشش های رنگی قیمت بالایی دارند اما این موضوع نشان می‌دهد که کیفیت بالای این رنگها جوابگوی نیاز شما خواهد بود. رنگهای روغنی غالباً اگر به صورت صحیح آماده سازی شوند مصرف کمی دارند و در طرف مقابل بیشتر در سطح دیوارها پخش می شوند.

انتخاب بهترین نوع رنگ برای نقاشی نمای داخلی

برای انتخاب رنگ روغنی المان های مختلف را باید مد نظر قرار دهیم. اصولاً این رنگ ها در انواع براق، مات و نیمه براق طبقه بندی می شوند. در محیط هایی که غالبا نورگیری شدیدی دارند استفاده از رنگ‌های مات یا نیمه براق گزینه خوبی خواهد بود. زیرا انعکاس نور برای برخی ممکن است مناسب نباشد. اما استفاده از رنگ های براق در محیط های بسته با حداقل وجود نور عملکرد ایده آلی را خواهد داشت.

قیمت رنگ روغنی

قیمت رنگ روغنی یکی از موضوعات مهمی است که همواره توسط خریداران مورد سوال قرار میگیرد. خوشبختانه شرکت های تولید کننده داخلی سعی می کنند برای باقی ماندن در بازار و جلب رضایت مشتری قیمت مناسبی را برای محصولات خود در نظر بگیرند. لذا شما میتوانید برندهای مختلفی از این محصول را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

خرید رنگ روغنی ساختمان با بهترین کیفیت از شرکت رانا کیمیا فام

شرکت رانا کیمیا فام تولید کننده نمونه های مختلفی از انواع رنگ ساختمان،رنگ نما، پرایمر های صنعتی و پوشش های رویه همواره پاسخگوی نیاز مشتریان می باشد. این محصولات رنگی همگی از قیمت مناسبی برخوردار هستند. در نتیجه شما می‌توانید با یک مدیریت بودجه مناسب پروژه های سنگینی را آغاز کنید. کارشناسان ما همواره در تلاش هستند تا در حوزه خرید بهترین مشاوره ها و رهنمودهای اساسی را به مشتریان ارائه دهند. به همین دلیل شما میتوانید در ارتباط با هر یک از محصولات اطلاعات جامعی را از متخصصین ما دریافت کنید. لذا جهت کسب جزئیات بیشتر در مورد خرید محصولات با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.