تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

پرایمر اپوکسی – نفوذی R-41

پرایمر اپوکسی – نفوذی R-41

  |   شیمی ساختمان   |   بدون دیدگاه
رنگ ضد حریق
رنگ ضد حریق

معرفی پرایمر اپوکسی – نفوذی :

محصول پرایمر اپوکسی – نفوذی «R-41» بر پایه رزین اپوکسی و بصورت دو جزیی طراحی شده و ویسکوزیته آن بگونه ای تنظیم شده است تا با نفوذ در منافذ، ریز ترک ها و فضاهای مویینه  داخل حجم بتنی – با دو روش تزریق به کمک پمپ یا تزریق با نیروی گرانش – موجب تقویت چسبندگی درونی باشد و نفوذ پذیری بتن را کاهش دهد «R-41» محصولی مناسب جهت پرایمرزنی سطوح بتنی یا فلزی می باشد تا به اتصال مواد جدید بر بستر پایه کمک کند.

اگر نیاز است مشخصات مکانیکی بتن افزایش یابد، یا از خواص پرکنندگی در فضاهای خالی مانده زیر دستگاه های دارای لرزش دایم بهره مند شویم، می بایست موارد را به دقت با کارشناسان این شرکت مطرح نمایید تا محصول با کارآیی مناسب در اختیار شما قرار گیرد. استارتر و حلال برای این محصول: فاقد آب با کد ( S-85 ) مورد تأیید است که میبایست به نسبت پانزده درصد با محصول ترکیب شود.

روش اجرا:

اجزای محصول را با رعایت تناسب بسته بندی و در دمای مجاز ( ۵ تا ۳۷ درجه سانتیگراد ) با افزودن پانزده درصد از استارتر( S-85 ) ترکیب نمایی. بوسیله قلمو، غلطک، ایرلس یا اسپری قابل اجرا می باشد. به منظور کسب بهترین نتیجه و در شرایط خاص ( مثلا وقتی دمای مجاز امکانپذیر نیست یا وقتی بستر کار دارای رطوبت بیش از ده درصد میباشد ) با کارشناسان اجرایی این شرکت مشورت نمایید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.