تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

پوشش منعطف – بر پایه پلی یورتان F-79

پوشش منعطف – بر پایه پلی یورتان F-79

  |   شیمی ساختمان   |   بدون دیدگاه
رنگ ضد حریق
رنگ ضد حریق

معرفی محصول پوشش منعطف :

پوشش منعطف محصول «F-79» دو جزئی بر پایه پلی یورتان اصلاح شده و بدون حلال است که برای حفاظت از انواع سطوح کف اعم از سرپوشیده یا فضای باز قابل استفاده است. این پوشش در برابر آفتاب و نسبت به اشعه ماورا بنفش مقاوم است.

در برابر بسیاری از خورنده های شیمیایی نیز مقاومت مطلوب دارد. این محصول از انعطاف و انسجامی به مراتب بیشتر از دیگر پوششهای کف برخوردار است و به عنوان رویه یا لایه میانی در پوششهای کف پارکینگها، باراندازها، سالنها و اماکن ورزشی و تفریحی، و نیز آشیانه هواپیما، یا تعمیرگاه ها و نمایشگاه های خودرو قابل استفاده است و از مقاومتهای مکانیکی و مقاومت در برابر آب و مایعات ساکن برخوردار است.

حتما بخوانید...  آنی گیر نشتی - بر پایه سیمان زود گیر W-19

با توجه به انعطاف و کشسانی مناسب، در معرض تنش و ترک های بستر، یا تغییرات دمایی، از مقاومتی مطلوب برخوردار است. این پوشش امکان رشد باکتری، جلبک و قارچ را فراهم نمیکند و همچون اکثر مواد با ساختار پلی یورتان بهتر است در فضاهای باز استفاده شود؛ در زمان آتشسوزی شعله ور نمیشود و به ماده سوختی تبدیل نمیشود.

آماده سازی و اجرا :

سطح بستر بایستی مستحکم باشد، زبری مناسب داشته باشد و فاقد انواع چربی باشد؛ زنگزدایی و پاکسازی نیز ضروری است.
( پاکسازی های شیمیایی را میتوان به کمک حلال S85 با سرعت و اطمینان بیشتر انجام داد) توصیه می شود عملیات تعمیرات موضعی، بسترسازی و صافکاری با محصولات تعمیری مناسب (نظیر R50 یا W29 ) انجام شود. به هنگام اجرا در فضاهای بسته میبایست از تهویه مناسب بهره گرفت.
به هنگام اجرا بروی سطوح متفاوت – مثلأ سطوح پیشتر اجرا شده با مصالح شیمیایی متفاوت یا همسان – با مشورت کارشناسان این شرکت از تمهیدات آماده سازی، پرایمر و فعالسازهای مناسب بهره مند شوید.
این محصول در بسته های توزین شده دو جزئی شامل رزین پایه ( base ) و سخت کننده ( hardner ) عرضه می شود و میبایست تناسب وزنی بسته بندی در زمان ساخت محصول به دقت رعایت گردد.

حتما بخوانید...  گروت پر مقاومت بر پایه سیمان G-52

پس از مخلوط کردن، محصول یکنواخت و فاقد رگه های رنگی حاصل میگردد که با توجه به سیستم مورد نظر، با ابزار مناسب قابل اجرا میباشد. این محصول قابلیت اجرا بصورت لیسه شانه ای یا غلطکی را دارا میباشد. لازم است توسط مجریان متخصص و مجرب به اجرا درآید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.