تلفن: (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

آماده سازی سطوح و سیستم پوششی

سیستم پوششی

آماده سازی سطوح و سیستم پوششی

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

روش آماده سازی و تمیزكاری سطح :

پاششها و جریانات مذاب جوشكاری، پوسته، ذرات نورد، زنگارها باید از سطح برداشته شود و لبه های گرد و تیز و نیز درز و شكاف ها بایستی توسط روش و وسایل مناسب صاف و هموار گردد .

بهترین كارایی سیستم پوششی موقعیكه سطح به روش تمیزكاری وزشی (زبره سایی) آماده سازی می شود، حاصل می گردد . برای سرویس دهی سیستم پوششی در شرایط سخت و شدید، تمیزكاری وزشی طبق استاندارد توصیه می شود .

برای (SSPC-SP-10 , معادل با ۵) Sa و یا ۳ Sa 2 ½ تا درجه ISO 8501-1 )SSPC-SP-6 3 , معادل با, ۲ ) Sa2, St2, St كاربرد در شرایط جو معمولی آماده سازی تا درجه ۳ قابل انجام است . در هنگام زبره سایی، یك پروفیل یكنواخت با اندازه ۲۵ تا ۵۰ میكرون بر روی سطح مطلوب است كه ایجاد شود . آستر قبل از بروز اكسید شدگی سطح باید اعمال گردد . اگر زنگ زدگی اتفاق افتاد، سطح مجددا تا استاندارد مشخص باید زبره سایی شود .

حتما بخوانید...  مزایا و کاربردهای کفپوش اپوکسی ضد اسید

سطوح باید عاری از هرگونه آلودگی از قبیل گردو خاك، روغن، چربی، گریس، نمك ها و سایر آلودگی هایی كه منجر به كاهش چسبندگی می شوند، باشد . استفاده از وسایل تمیز كننده مناسب توصیه می شود.

از زبره سایی بیش از حد كه منجر به ایجاد پروفیل سطحی نامناسب و بروز ایرادات میگردد، اجتناب نمائید . بعد از عملیات سند بلاست كاری، سطح باید بلافاصله تمیز و رنگ آمیزی گردد.

مقاله پیشنهادی: طریقه رنگ آمیزی کناف؛ معرفی ۶ گام مهم

سیستم-های-پوششی

سیستم رنگ :

پوشش های اپوكسی پلی آمید یا پلی آمین، پوششهای وینیلی، كلركائوچو، آلكیدی و دیگر پوشش های میانی سازگار قابل استفاده است .

حتما بخوانید...  عوامل مؤثر در ایفای نقش حفاظتی رنگ های صنعتی

پوشش های رویه اپوكسی پلی آمید یا پلی آمین، پوششهای رویه پلی یورتان، وینیلی، كلركائوچو، آكریلیك، آلكیدی و دیگر پوشش های رویه سازگار قابل استفاده است .

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش سیستم های پوششی با شرکت رانا کیمیا فام به شماره تلفن (۳۰ خط) ۸۷۷۰۰۶۲۷ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.