تلفن تماس : (30 خط)87700627-021

رانا کیمیا فام | تولید کننده انواع رنگ و پوشش های صنعتی

 

رنگ و پوشش های ساختمانی

پوشش های ساختمانی

رنگ و پوشش های ساختمانی

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

رنگ ها و پوشش های ساختمانی : رنگ ها، پوشش هایی هستند که علاوه بر جنبه تزئینی برای محافظت سطوح داخلی و خارجی ساختمان در برابر شرایط مختلف جوی و … بکار می روند.

به طور کلی رنگ های ساختمانی  به دو دسته تقسیم می شوند :

رنگ های پایه حلال

رنگ های حلالی از رزین، رنگدانه ، حلال ، پرکننده و مواد افزودنی تشکیل می شوند که با استفاده از تکنولوژی و تجهیزات خاصی با هم مخلوط می شوند و پوشش های رنگی متنوعی را با طیف ها و کاربردهای متفاوت ، تزئینی باحفاظتی، ایجاد می کنند، که در ترکیب و نیز رقیق کردن آنها ، از حلال یا تینر استفاده می شود و پوشش های ساختمانی از قبیل رنگ های الكيدی ، پلی استر، نیتروسلولز و … در این دسته قرار می گیرند. .

کاربران و مشتریان گرامی می توانید جهت اطلاع از قیمت و فروش انواع رنگ و پوشش های ساختمانی با شرکت رانا کیمیا فام به شماره تلفن (۳۰ خط) ۸۷۷۰۰۶۲۷ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

رنگ های پایه آب در پوشش های ساختمانی

قابلیت رقیق شدن با آب را دارند ، رزین های مورد مصرف در ترکیب این رنگ ها نیز به صورت پایه آب ساخته می شوند. این پوشش ها ، رنگ هایی چون اکریلیک پایه آب و رنگ های پلی وینیل استات و … را شامل می شوند.

رنگ های پایه آب (واتربیس)

به رنگ های پلاستیک این دسته از محصولات بر پایه رزین های اکریلیک امولشن و یا کوپلیمر وینیل استات تهیه می گردد وجهت استفاده بر روی سطوح گچی، بتنی و سیمانی و داخل ساختمان مناسب می باشند این پوشش ها از ویژگی های کیفی ذیل برخوردار هستند و در ساختار این رنگ ها هیچگونه حلال آلی استفاده نمی شود و کاملا محیط دوست هستند. :

  • زمان خشک شدن سریع و عدم بوی نامطبوع ، امکان اجرای رنگ را در کوتاهترین زمان برای مصرف کننده ایجاد می نماید. .
  • از قدرت پوشانندگی عالی برخوردارند و قابلیت پوشش عیوب سطوح را دارا می باشند.

 

پوشش ساختمانی

 

رنگ های اکریلیک ( پایه آب)

در حال حاضر مصرف رنگهای ساختمانی پایه حلال به خاطر آلودگی های زیست محیطی در اکثر کشورهای صنعتی ممنوع شده است. رنگ های اکریلیک به دلیل کاربرد آب در ساختار و هنگام رقیق کردن آنها، کاملا با محیط زیست سازگار بوده و هیچ گونه آلودگی زیست محیطی ایجاد نمی نمایند .

رنگ های آکریلیک فاقد مواد سمی و سایر آلودگی ها است و کاملا برای انسان بی خطر می باشد و به دلیل استفاده از آب به جای تینر هنگام رقیق کردن ، این رنگ ها فاقد بوی نامطبوع بوده و بدون نیاز به تخلیه محل ، امکان رنگ آمیزی وجود دارد.

کاربرد ها و ویژگی های رنگ های اکریلیک

  • بادوام تر از رنگ روغنی
  • سرعت انجام کار و پوشش دهی بسیار عالی
  • کاملا مناسب و سازگار با سطوح بتنی
  • مقاوم به آب و شرایط جوی
بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.